Logo – homeopat Brno, masáže Brno, psychoterapie Brno

Domácí lékárna

Víte, že naše domácí lékárnička obsahuje průměrně 25 až 30 různých druhů léků? Že v ní přírodní produkty z Aloe gelu zcela chybí? Pokud bychom k sobě slepili všechny příbalové letáky, dostaneme pruh papíru o délce až 10 metrů. Z toho asi polovinu zabírají údaje, popisující vedlejší účinky a kontraindikace.

Dobrá polovina z léků v naší lékárničce má prošlou expirační dobu (záruční lhůtu), třetinu z nich jsme nikdy neužívali, pětinu máme dvojmo i trojmo. Až 95% z nich od 1.1.2004 lékaři již nepředepisují a kupujeme si je v lékárně sami.

Výrobky z Aloe nemají vedlejší účinky

Převážnou většinu klasických léků, až 99%, můžeme nahradit skupinou šesti výrobků z Aloe Vera, u kterých se nevyskytují kontraindikace ani nežádoucí vedlejší účinky.

Pijte pravidelně gel z Aloe

Začněte pít Aloe, nejlépe třikrát denně po 20 až 30 ml gelu, půl hodiny před jídlem. Gel z Aloe působí jako prevence, detoxikuje a vyčistí Váš organismus, harmonizuje imunitní systém a zvyšuje průtok krve rozšiřováním i těch nejtenších vlásečnic.

Blahodárné účinky mají kombinace Aloe Vera gelu s medem, kopřivovým extraktem, kloubní výživou. Při akutních infektech a potížích se mohou dávky zdvoj i ztrojnásobit. U malých dětí se doporučují dávky poloviční až třetinové.

Dávkování gelu

Jednoduchým pravidlem pro výpočet dávkování je:
1 ml na každý kilogram váhy denně, rozdělit do dvou až tří dávek.

Např. člověk vážící 60 kg by měl v rámci prevence užívat 60 ml Ale Vera gelu denně, při akutních problémech 120 až 180 ml.

pictures: [1] [2] [3]
partneři webu: Kadeřnictví WINCI Brno