Logo – homeopat Brno, masáže Brno, psychoterapie Brno

Nové techniky prodlužování řas

Původní funkce řas není estetická, ale ochranná. Fungují podobně jako vousky koček, které signalizují hrozící nebezpečí. Díky řasám se začnou oční víčka zavírat a mrkat, aby zabránily případnému vniknutí nežádoucího tělesa do oka a tím jeho zranění. Dnes jsou řasy především jedním z měřítek krásy. Na stránce http://www.perfectlashes.cz/prodluzovani-ras/ je řeč o prodlužování řas, kterým získáte dlouhé a pevné řasy lemující Vaše oči, je ověřenou cestou ke svůdnému pohledu.

Umělé řasy

Aktuální novinka, prodlužování a zahušťování řas technikou řasy na řasu, je vskutku revoluční. Umělé řasy vyrobené z hedvábí nebo hypoalergenního monofilu, jsou samostatně nalepovány na Vaše přírodní řasy.

Umělé řasy se vyrábí v různých délkách, zakřivení a síle. Tím pádem si může každá zákaznice vybrat řasy na míru tak, aby každá řasa kopírovala její přírodní řasy. Pevný spoj zajišťuje prodloužení a zesílení Vašich řas tak, aby vše vypadalo maximálně přirozeně.

Řasy musí být odolné vůči slzám, na denním světle jsou lesklé a lehké. Pokud se správně aplikují, tak nezatěžují přírodní řasy. Jsou bezpečné k očím, můžete s nimi bez problému používat i kontaktní čočky. Chcete mít sexy pohled s delšími řasami?

Prodloužení řas kapkami

Další převratnou novinkou z USA je prodloužení řas speciálními kapkami Beauty Lashes s růstovým stimulátorem. V průběhu čtyř měsíců můžete počítat s prodloužením řas až na dvojnásobek jejich původní délky. Jako součást péče se doporučuje začít používat také vyživující sérum na řasy Perfect Lashes Keratin, které plní funkci řasového kondicionéru.


pictures: [1] [2] [3]
partneři webu: Kadeřnictví WINCI Brno